SLUŽBY Hotelu Bohemia


Více pro vaši pohodovou dovolenou

Ikona parkování

Parkování

Parkování je zdarma na parkovišti přímo u hotelu. V zimním období platí do areálu Ski&Bike Špičák zákaz vjezdu motorových vozidel ale neplatí pro klienty našeho hotelu. Pro vjezd je potřeba mít připravenou potvrzenou rezervaci.

Ikona stravování

Stravování

Bohatá snídaně (v ceně ubytování) – teplý a studený bufet vč. zeleniny, ovoce a nápojů - je podávána v restauraci hotelu od 7:30 do 9:30. Restaurace je otevřena pro hotelové hosty i pro veřejnost od 11:00 do 22:00 a nabízízí českou i mezinárodní kuchyni. K nejoblíbenějším pokrmům patří vepřové koleno s oblohou nebo kuřecí roláda se sušenými rajčaty a bramborovou kaší, ale i boršč, borůvkové speciality a další.

Ikona recepce

Recepce

Recepce hotelu je v provozu od 7:30 do 21:00.

Ikona wifi

Příjezd/Odjezd

Čas pro check-out je do 10:00 a pro check-in od 14:00 do 22:00.

Ikona stravování

Benefity pro naše klienty

Prodej vícedenních skipasů našim klientům se slevou 10-20 % přímo v našem hotelu. Sleva 10 % pro naše hosty na půjčení elektrokola v půjčovně Rentbikes (rentbikes.cz) s dovozem kola přímo k hotelu. Sleva 10 % na půjčení lyžařského vybavení v půjčovně areálu Ski&Bike Špičák. Ubytování psů možné po domluvě.

Ikona lyžárna

Lyžárna a kolárna

K dispozici je místnost, která v zimě slouží jako lyžárna a v letním období jako kolárna. Lze si zde zdarma nabít baterie do elektrokol.

Ikona ručník

Kosmetika a ručníky

Při příjezdu je na každém pokoji pro klienta připravena hotelová kosmetika (malé mýdlo a šampon), ručník a osuška.

Ikona dětská herna

Úklid

Úklid na pokojích provádíme u pobytů na 4 a více nocí jednou za tři dny.

Ikona dětská postýlka

Dětská postýlka

Nabízíme na požádání dětskou postýlku zdarma. V případě požadavku na povlečení činí jednorázový poplatek 150 Kč.

Ikona oslavy

Společenská místnost s občerstvením

Pro ubytované je k dispozici prostorná společenská místnost (dvě propojené místnosti), kde si každý může najít zábavu – stolní hry, kulečník, TV a další vč. vybaveného dětského koutku. Lze zde organizovat i společenské hry, soutěže nebo sledovat TV. Nabízíme i únikovou hru pro 2-5 hráčů - k doptání na recepci. V rámci provozu recepce je zajištěn drobný prodej občerstvení (sušenky, brambůrky, cukroviny, nápoje nealko a další).